На марафон в Києві з'їхалися десятки тисяч людей: яскраві фото та відео

7 жовтня 2018, 15:26
Серед чоловіків переможцем вдруге поспіль став виходець з Донецької області Артем Піддубний

У центр столиці для участі в дев'ятому Wizz Air Kyiv City Marathon з максимальною дистанцією в трохи більше 42 кілометрів з'їхалися близько 12 тисяч бігунів .

/ Фото: Фото: facebook.com/kyivmarathon

Маршрут головного бігового старту Києва пролягав центральними вулицями міста в одне коло . Старт і фініш усіх дистанцій проходив на центральній вулиці міста – Хрещатику .

Цього року призовий фонд був збільшений і склав 143,5 тисячі гривень . Були нагороджені абсолютні переможці серед чоловіків і жінок на дистанції 42,195 км . Він розподілений між п'ятьма першими фінішерами серед чоловіків і жінок в абсолютній першості , грошову винагороду також отримали учасники , які посіли перше , друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків і жінок .

Варто зазначити, що вдруге поспіль переможцем головної марафонської дистанції став Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, подолавши дистанцію за 2 години 28 хвилин 29 секунд . А в минулому році він подолав дистанцію за 2 години 24 хвилини 20 секунд .

У свою чергу серед дівчат переможницею стала одеситка Юлія Тарасова . Її час склав 2 : 54.14 .

У цьому році на київському марафоні 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше на старт абсолютно нової дистанції в 10 км під назвою " Гордість Нації : ветеранська десятка " вийшли ветерани війни , сім'ї загиблих , волонтери , громадські діячі та ветерани інших країн .

Традиційно під час Київського марафону відбудеться Family Run , участь в якому може прийняти сімейна команда в будь-якому складі , навіть батьки з маленькими дітьми на руках і в колясках . Кожен учасник цієї дистанції отримав фірмові футболки .

Також традиційно відбувся дитячий забіг на дистанціях 1000 м , 500 м і 100 м , на фініші яких кожен маленький учасник отримав свою власну медаль .

Також в ході марафону було встановлено національний рекорд України – Володимир Сковородко подолав марафон в повній пожежні амуніції вагою 18 кг . , За 5 годин 11 хвилин .

Як повідомлялося , в зв'язку з проведенням Київського міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon в столиці було обмежено автомобільний рух по ряду вулиць. В ціломубули закриті 48 вулиць міста

Нагадаємо, в кінці серпня в Одесі бігуни з різних куточків України та інших країн подолали 21 км вулицями та парками . У підсумку перемогу в напівмарафонському забігу здобув представник Волині Сергій Оксенюк , його переможний час – 1 година 12 хвилин 9 секунд .